Procedura SkinPen® Precision

Mikrojehličkování je velmi efektivní moderní maloinvazivní metoda pro léčbu a odstranění jizev po akné a po chirurgických zákrocích.

SkinPen® Precision – první přístroj pro mikrojehličkování, který má certifikaci FDA. Účinnost a bezpečnost přístroje SkinPen®Precision je klinicky prokázána.

Co očekávat od léčby
se SkinPen® Precision?

  • Plán postupů pro dosažení požadovaného účinku. Váš specialista na péči o pleť vypracuje individuální plán léčby na základě vašich cílů, požadavků a stavu pokožky.
  • Pohodlný a bezbolestný postup. Pro zabránění bolestivým pocitům, lékař navrhne aplikaci lokálního anestetika na ošetřovanou oblast.
  • Rychlá procedura. Postup obvykle trvá 30 minut a první změny jsou patrné ihned po ošetření.
  • Minimální vedlejší účinky. Většina pacientů pociťuje mírné otoky a zarudnutí pleti po dobu 24–48 hodin. U některých pacientů je pokožka po 24 hodinách zcela obnovena. Nejběžnějšími nežádoucími účinky jsou suchá a napnutá pokožka, svědění, odlupování, mírné nepohodlí a citlivost. Takové kožní reakce jsou zcela přirozené a vymizí bez komplikací během 6 dní po zákroku.
  • Domácí péče o pokožku po proceduře. Hydrogel Skinfuse® LIFT lze použít nejen během zákroku, ale také v domácí péči. Hydrogel zabráňuje suchosti a přispívá k rychlejšímu zotavení pokožky po mikrojehličkách. Hydrogel Skinfuse® LIFT je testován a schválen pro použití se SkinPen® Precision.
  • Protokol péče o pleť po mikrojehličkování.Vaše kosmetička zvolí individuální protokol péče o pleť, aby posílila účinek následné péče a dosáhla požadovaného výsledku. Protokol 90denní aplikace Skinfuse od společnosti Bellus Medical je speciálně určen pro obnovu a regeneraci pokožky po mikrojehličkování.

Tady jsou uvedeny fotografie pacientky (bez úprav) před a po proceduře SkinPen®

Věk pacientky: 34 let.*

Před procedurou

Pokožka pacientky byla očištěna pomocí přípravku Skinfuse® PURIFY Cleansing Complex. Poté bylo na pokožku aplikováno lokální anestetikum pro pohodlí pacienta během procedury.

24 hodiny po proceduře

Skinfuse® PURIFY Cleansing Complex bylo použito na čištění pokožky po proceduře. Po 24 hodinách po zákroku je na pokožce viditelné mírné zarudnutí.

3 dny po proceduře

Zarudnutí a otoky jsou téměř neviditelné a měly by po několika dnech úplně zmizet. Chcete-li skrýt zbylé stopy po proceduře, použijte krém Skin Fuse® SHIELD Zinc Oxide 21% a dekorativní kosmetiku.

Menu